DR. HAKAN BOSTANCI / AKADEMİSYEN

DR. HAKAN BOSTANCI / AKADEMİSYEN

Eğitim hayatına bursada başlayan bostancı ilk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamladı. Kredili sistemlerin ilk öğrencilerinden olan Bostancı Lise öğrenimini 2,5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde başarı ile bitirdi. Bostancı 6 ay sonraki üniversite sınavlarına hazırlanırken bu başarı yolunda yalnız olmamak adina gençlik aşkı ile hayatını birleştirdi ve ve 1994 yılında Dumlupınar Üniversitesi Matematik bölümünü kazandı. Bostancı 1998 yılında mezuniyetinde bölüm birincisi olarak mezun oldu. 


1998 mezuniyeti ile Dumlupınar üniversitesinde akademisyen olarak göreve başladı.  2001 yılında yüksek lisansını bitiren bostancı aynı yıl askerlık gorevını yerıne getirerek 2003 yılında Uludağ Üniversitesinde Matematik Anabilim dalında Doktoraya başladı. 2008 yılında Bostancı Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi Anabilim dalında Doktorasını tamamlayarak artık bir Matematik doktoru olmuştur. Sonrasında Karabük Üniversitesi ve Uludağ üniversitesinde akademisyen kimliği ile bir çok gencin gelişimine destek sunmuştur.


Bostancı ayrıca 2023 yılı sonlarında BERİALFİE INTERNATIONAL ile tanışarak bir girişimci olarak ürünler ve Berialife Ticaret modelini tanıdıktan sonra ciddi bir kariyer elde etmenin haricinde BERİALİFE Danışma Kurulunda yer almaya başlamıştır. 


Biz sizə daha yaxşı xidmət göstərmək üçün qanuni qaydalara uyğun olaraq kukilərdən istifadə edirik.

ŞİMDİ BERİALİFE ZAMANI.