Av. ŞÜKRÜ BEHLÜL TAŞDEMİR / AKADEMISYEN

Av. ŞÜKRÜ BEHLÜL TAŞDEMİR / AKADEMISYEN

         Eğitim hayatının Lise dönemine kadar Manisa’nın Soma ilçesinde tamamladı. 4 yıllık Üniversite Öğretimi, üniversitede göstermiş olduğu başarıları sayesinde iki farklı ülkede, üç farklı üniversitede tamamladı. 2010 Yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2011 Yılı itibari ile Selçuk Üniversite Hukuk Fakültesinde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başladı. Tezli Yüksek Lisansını, “Medeni Usul ve İcra İflas Hukukunda Sahtelik İddiası” konusu üzerinde tamamladı. 2012 Yılında İtalya’da, 2014 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde Uluslararası Konferanslarda Sunumlarda Bulundu.

2015 Yılında Doktora Eğitimime başladı. 2018 yılında Doktora ders dönemimde daha serbest ve özgür olabilmek adına üniversiteden ayrıldı. Ailesinin ticaret ile uğraşıyor olması sebebiyle hayatında ticaret hiçbir zaman eksik olmadı. 1.5 yıl Dış Ticaret Danışmanlığı Yaptı. 2021 yılından itibaren Serbest Avukatlık yapıyor. 1 yıl kadar 80 pay sahibinin olduğu bir Anonim Şirkete Danışmanlık Hizmeti verdi. Çalışma alanları, İcra Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku konularında kendi ofisimde Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

2006 Yılında Doğu Akdeniz Üniversitesinde, Upper-İntermediate Seviyesinde İngilizce Dil Kursundan Mezun Olan Taşdemir, 2011 Yılında Üniversite Dil Sınavında(ÜDS) 65 İngilizce Yabancı Dil Puanı Aldı.  2022 Yılları sonunda BERİALİFE İNTERNATIONAL'a Hukuk danışmanlığı yapmaya başlayan Taşdemir, 2024 yılı itibari ile BeriaLife İnternatıonal Etik Kurulu Koordinatörüdür. 

İyi bir seyahat tutkunu olan Taşdemir, Uzun rotalı kamp gezileri ise hobilerindendir. İyi derecede İngilizce bilmekte olan Taşdemir Evli ve bir çocuk babasıyım.


Biz sizə daha yaxşı xidmət göstərmək üçün qanuni qaydalara uyğun olaraq kukilərdən istifadə edirik.

ŞİMDİ BERİALİFE ZAMANI.